BİMYAD' dan Çalışan Gazetecilere Plaket

Malatya Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) tarafından Malatya'daki basın yayın organlarında çalışan bazı gazetecilere plaket verildi.

PAYLAŞ

Malatya Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) tarafından Malatya’daki basın yayın organlarında çalışan bazı gazetecilere plaket verildi. BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, verilen plaketlerin aslında Malatya’daki bütün çalışanları temsilen verildiğini vurgulayarak her kurumdan bir arkadaşa veriyoruz diyerek tüm çalışanlara başarılar diledi. 
Dernek binasında yapılan ödül töreninde konuşan BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, Basın mensuplarının her zaman özverili çalıştıklarını kaydederek; “ Dernek olarak alanda çalışan arkadaşlarımızı onure etmek ve çalışmalarında başarılar dilemek üzere bu plaketleri hazırladık. Arkadaşlarımızın başarılarının devamını dilerken, bütün basın mesubu arkadaşlarımızı da bu anlamda çalışmalarından dolayı kutladığımızı da belirlemek istiyorum. Bu vesile ile son günlerde meydana gelen Başta Bölgemizde meydana gelen depremde ve, Yaşanan çığ felaketinde, İdlib deki haşin saldırıda hayatını kaybedenlere ve son olarak meydana gelen uçak kazasında yaşamını yitiren şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN