Büyükelçisi Haberleri

Büyükelçisi Haberleri

Japonya’nın Türkiye Büyükelçisi Kazuhiro Suzuki Vali Baruş’u Ziyaret Etti

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Japonya’nın TürkiyeBüyükelçisi Kazuhiro Suzuki, Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Yabancı Ülke Temsilcilerinden Başkan Gürkan’a Ziyaret

Melita'dan Malatya'ya Kültür ve Sanat Günleri Arslantepe Buluşmaları etkinliklerine katılmak amacıyla ilimize gelen İran, Bangladeş, Filistin, Güney Sudan Büyükelçisi ile Belize İstanbul Fahri Konsolosu, Paraguay Büyükelçi Ateşesi, Kadadağ Büyükelçi Müsteşarı, Arjantin Büyükelçi Müsteşarı, Kazakistan Müsteşarı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Malaya Şehri Kaliteli Su Tüketiyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Battalgazi gezisi sonrası Japonya Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima ile birlikte Kaptaj tesislerini ziyaret ederek e incelemelerde bulundular.

Japonya Büyükelçisi'nden Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Malatya’ya gelen Japonya Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Sadıkoğlu, Malatya’nın sanayisi ve yatırım fırsatları hakkında bilgi verdi

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Malatya’ya gelen Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Japonya Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima Vali Baruş’u Ziyaret Etti

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Japonya Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima, Vali Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Hindistan'ın Büyükelçisi Bhattacharyya’dan Mtso’ya Ziyaret

Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MTSO) ziyaret etti.

Hindistan Büyükelçisi'nden Vali Baruş’u Ziyaret Etti

Hindistan Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya’dan Vali Baruş’u Ziyaret Etti

Tayvan Ankara Büyükelçisi Cheng, Ulu Cami Ve Battalgazi’ye Hayran Kaldı

Büyükelçi Yaser Tai-Hsiang Cheng, ilk kez bir kervansaray gördüğünü belirterek, Malatya kayısısı ile ilgili olarak da “Malatya'daki kayısı iri ve onun tadı bambaşkadır, çok lezzetlidir” dedi.