Etiketler

30 Milyon Metreküp Atıksu Arıtıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, kullanım sonucu oluşan atıksuların doğaya verdiği zararın önüne geçebilmek için atıksu arıtma tesislerimizde çalışmalar yapıyor.

Maski Çevre Laboratuvarı Akredite Oldu

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Çevre Laboratuvarı Türk Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) onaylı akreditasyon sertifikası aldı. 

Keskin ve Evren’den Maski Genel Müdürü Karataş’a Ziyaret

Keskin ve Evren’den Maski Genel Müdürü Karataş’a Ziyaret

Karataş’tan Hekimhan’a Ziyaret

Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü, Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda mahalle ziyaretlerine başladı.

Maski, 2018 Yılı İçerisinde 54 Farklı Başlıkta Eğitim Programı Düzenledi 

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2018 Yılı İçerisinde 54 Farklı Başlıkta Eğitim Programı Düzenledi 

Hekimhan’a55 Ayda 368. 4 Kilometrelik Altyapıyatırımı

MASKİ Genel Müdürlüğü,Hekimhan ilçesine 55 ayda 37.8 milyon TL değerinde, 368.4 kilometre uzunluğunda yatırım gerçekleştirdi.

Dilek ve Kadıçayırı Mahallelerinde Altyapı Çalışmalarına Devam Ediyor

Maski, Dilek Ve Kadıçayırı Mahallelerinde Altyapı Çalışmalarına Devam Ediyor

Maski, İnönü Kapalı Çarşısı’nda Da Ödeme Noktası Açtı

MASKİ Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunmak için, beşinci ödeme noktasını İnönü Kapalı Çarşısı zemin katında açtı.

Arapgir Yazılı’daki İçmesuyu Altyapısı Çalışmalarında Sona Gelindi

MASKİ Genel Müdürlüğü Arapgir İlçesi Yazılı Mahallesi’nde devam edenbin metrelikçelik içmesuyu terfi hattının 700 metresini tamamladı.

Eski Malatya’yı Besleyen Ana Şebeke Hattını Yenileme Çalışmaları Sürüyor

MASKİ Genel Müdürlüğü,4,4 milyon TL maliyetli, 4 bin 900 metre uzunluğundaki Eski Malatya’yı besleyen Melekbaba- Alibaba depolar arası bağlantı ana isale hattı yenileme çalışmalarında bin 500 metrelik bölümü tamamladı. 

Arapgir’e 171 Kilomerelik İçmesuyu Ve Kanalizasyon Altyapısı

MASKİ Genel MüdürlüğüArapgir İlçesi merkezinde 171 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapısı inşa çalışmalarını sürdürüyor.

4 Yılda Sulamaya37.5 Milyon Tl Maliyetinde Yatırım

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü,Tarımsal ve Hayvansal Sulama - Gölet yapımı için projeler hazırladı.

Maski’den Su Deposu Bakım Ve Dezenfeksiyon Hizmeti

MASKİ Genel Müdürlüğü, su deposu bulunan binalarda depo bakımı ve dezenfeksiyonu çalışmaları gerçekleştiriyor. 

Fotoğraf Yarışması Başvurusu İçin Son 4 Gün

MASKİ Genel Müdürlüğü, Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ortaklığıyla  “Su ve Malatya” Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenliyor.

Gönültaş Caddesi’nin Altyapısı Yenilendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), Güney Kuşak Yolu kapsamında olan Gönültaş Caddesi’nde gerçekleştirilen 2 milyon TL maliyetindeki içmesuyu altyapı çalışmalarını tamamladı.

Maski’den Hizmet Araçlarına Mobil Takip

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hizmet araçlarının yönünü, hızını, seyahat güzergâhını, belirli bölgelere giriş ve çıkışını görebilmek için Araç Takip Sistemi’ni uyguluyor. 

5 Mahalleye Bin 850 Metrelik Kanalizasyon Hattı Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 5 mahallenin toplam uzunluğu bin 850 metre olankanalizasyon hattını yaptı.

Bahri’nin Altyapısı Yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akçadağ İlçesi Bahri Mahallesi’nde 5,7 milyon TL değerindeki 47 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarını tamamladı.

Pütürge Gündeğer’de İçmesuyu Çalışmaları Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü,Pütürge İlçesi Gündeğer Mahallesi’nde 2 bin 350 metre uzunluğundaki içmesuyu hattı inşasına devam ediyor.

Otomatik Ödeme Talimatı İle Hızlı Ödeme 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara faturaödeme kolaylığı sağlıyor.

Maski, 48 Kilometrelik Enerji Nakil Hattı Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ) kuyu ve tesislere enerji ulaştırmak için 48 kilometrelik Enerji Nakil Hattı yaptı.

Maski, Durucasu’ya Paket Atıksu Arıtma Tesisi Kuruyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Yazıhan İlçesi Durucasu Mahallesi’nde paket atıksu arıtma tesisini kuruyor. 

Kadınlardan Maski’ye Ziyaret

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın düzenlediği gezi programları kapsamında Malatyalı kadınlar MASKİ Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Arapgir’e 30 Milyonluk Altyapı Yatırım

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü şehrin tamamında altyapı çalışmalarına devam ediyor.