Etiketler

Başkan Güder’den Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 7 gün 24 saat esasına göre görevlerini ifa eden Sağlık çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu. Başkan Güder, “Bizler her daim sağlık çalışanlarımızın yanındayız” dedi.

Vatandaşlarımızın İstek ve Taleplerini Yerinde Alıyoruz

İHH İnsanı Yardım Vakfı Yöneticileri deprem sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, belli bir süre görüştüler.

Başkan Güder: Geldiğimiz Yeri Unutmuyoruz, Unutmayacağız

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ile birlikte yeni yerine taşınan AK Parti Battalgazi İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Güder’den İlhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanlığına atanan İlhan İlhan’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarı diledi.

BİMYAD’dan, MHP İl Başkanı Samanlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu Üyeleri MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’yı makamında ziyaret etti.

MBH Malatya Kadın Kolları Esnaf Ziyareti Devam Ediyor

Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Nevin Canpolat ve Yönetimi nezaket ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Hindistan Büyükelçisi'nden Vali Baruş’u Ziyaret Etti

Hindistan Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya’dan Vali Baruş’u Ziyaret Etti

Başkan Gürkan’dan İl Emniyet Müdürü Dağdeviren’e ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’ya yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Milli Beka'dan Dağdeviren’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milli Beka Hareketi Malatya il Teşkilatı Malatya’ya yeni atanan il emniyet müdürü Ercan Dağdeviren’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Malatya Yeşilay Danışmanlık Merkezi Faaliyete Başlıyor

Malatya’da yeni kurulan Yeşilay Danışmanlık Merkezi personelleri, Vali Aydın Baruş’ateşekkür ziyaretinde bulundular.

Başkan Avcı Orman İşletme Müdürü Kalaylı’yı ziyareti

Milli Beka Hareketi Malatya Battalgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Avcı ve Yönetimi Orman İşletme Müdürü Yakup Kalaylı’yı ziyareti Ziyaret Etti.

Başkan Gürcan'dan Hastalara Moral Ziyareti

Milli Beka Hareketi Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığı Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Rektör Kızılay’dan Vali Baruş’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Vali Aydın Baruş’u ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Vali Kaban’ı Ziyaret Ettiler

Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları  Prof. Dr. Ramazan Muslu ve Osman Tıraşçı, İl Müftüsü Ümit Çimen ile birlikte Vali Ali Kaban’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Başkan Polat’tan Hasta Ve Yaşlılara Moral Ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret etti. Onlara moral vererek dualarını aldı. 

Başkan Aygün’den Dr Ömer Urhal’a Nezaket ziyareti

Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün  Emniyet Müdürü Dr Ömer Urhal’ı makamında ziyaret eti.

Vali Kaban’a Başkan Aygün’den Nezaket Ziyareti

Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün, Vali Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti.

MBH Doğu Anadolu Bölge Başkanı Erzurum Ziyareti

MBH Doğu Anadolu Bölge Başkanı ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün Erzurum’da Bir Dizi Ziyarette Bulundu.

Kahtalı, ''Terörle mücadelemiz kararlılıkla sürerken, ülkemizi de büyüteceğiz''

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Kale ilçesini ziyaretinde, "Hem PKK terör örgütüyle mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz hem de ülkemizi büyütmek için gayret içerisinde olacağız.

Malatya Heyetinden TBMM Başkanı Yıldırım ve Bakan Kurum’a Ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık ve Beraberindeki Malatya Heyeti Meclis Başkanı Binali Yıldırım’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Çocuk Trafik Eğitim Parkı, Mardin’li Öğrencileri Ağırladı

Yeşilyurt Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı, gezi, gözlem ve inceleme ziyareti için Mardin’den Malatya’ya gelen öğrencileri ağırladı.

BİMYAD’dan Ticaret Borsası’na Ziyaret

BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ticaret Borsası Başkanı  Ramazan Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güvenlik - iş Sendikası’ndan Avşar’a teşekkür ziyareti

Güvenlik İş Sendikası Malatya İl Temsilci Çetin Tatar ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar'a teşekkür ziyaretinde bulundu.