Gündem

Kazgan Uyardı Kıdem Tazminatına Dokunmayın!... Kazgan Uyardı Kıdem Tazminatına Dokunmayın!...
Başkan Zafer, En Şerefli Mazisine Sahip Bir Ordudur Başkan Zafer, En Şerefli Mazisine Sahip Bir Ordudur
Başkan Tellioğlu Konut Satıcılarını Uyardı Başkan Tellioğlu Konut Satıcılarını Uyardı
Başkan Samanlı'dan Maski Genel Müdürlüğüne Ziyaret Başkan Samanlı’dan Maski Genel Müdürlüğüne Ziyaret
Ölümsüzlerin Babalar Gününü Minnetle Kutluyorum Ölümsüzlerin Babalar Gününü Minnetle Kutluyorum
Başkan Zafer, Jandarma gurur abidesidir Başkan Zafer, Jandarma gurur abidesidir
Rektör Karabulut, Pandemi şükretmeyi öğretti, insanlık için bir imtihandı Rektör Karabulut, Pandemi şükretmeyi öğretti, insanlık için bir imtihandı
Terörle Mücadele en Etkin Yol, Onların Yakınlarını Toplumda Daha görünür Kılmaktır Terörle Mücadele en Etkin Yol, Onların Yakınlarını Toplumda Daha görünür Kılmaktır
MTÜ  'sıfır atık yönetim sistemini' kurdu MTÜ  ‘sıfır atık yönetim sistemini’ kurdu
YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, MTÜ Senatosu'na katıldı YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, MTÜ Senatosu’na katıldı
YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, MTÜ Senatosu'na katılıyor YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, MTÜ Senatosu’na katılıyor
Başkan Apohan'ın Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Apohan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Rektör Karabulut: 'Evde kalalım, Kayısı tadında bayramlarımız da olacak' Rektör Karabulut: “Evde kalalım, Kayısı tadında bayramlarımız da olacak”
Keskin: 'Kapsamlı ve bankaları bağlayıcı bir sicil affı getirilmeli' Keskin: “Kapsamlı ve bankaları bağlayıcı bir sicil affı getirilmeli”
Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısına Destekler Sürüyor Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısına Destekler Sürüyor
Başkan Güder'in Vizyonel Projeleri Hayata Geçiyor Başkan Güder’in Vizyonel Projeleri Hayata Geçiyor
Keskin, Esnafımızın sorunlarımızı Bakanımız Pekcan'a ilettik Keskin, Esnafımızın sorunlarımızı Bakanımız Pekcan’a ilettik
Vali Baruş, Pandemi Sürecini Değerlendirdi Vali Baruş, Pandemi Sürecini Değerlendirdi
Rektör Karabulut, 'Bizim, kayısıya bakış açımız tamamen bilimsel' Rektör Karabulut, “Bizim, kayısıya bakış açımız tamamen bilimsel”
Gündem Haberleri

Kazgan Uyardı Kıdem Tazminatına Dokunmayın!...

Demiryol-iş Sendika Başkanı ve TÜRK- İŞ Malatya İl Temsilcisi Hikmet Kazgan, Kıdem Tazminatıyla İlgili Basın Açıklaması yaptı.

Başkan Zafer, En Şerefli Mazisine Sahip Bir Ordudur

Uluslararası Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet Zafer Kara Kuvvetlerinin Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Tellioğlu Konut Satıcılarını Uyardı

Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği (MİM-DER)'in bağlı olduğu Genel Merkezi Ankara bulunan İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Genel Başkanı Tahir Tellioğlu "Konut Satıcılarına Çağrıda" bulundu.

Başkan Samanlı’dan Maski Genel Müdürlüğüne Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mesut Samanlı, Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğünü ziyaret etti

Ölümsüzlerin Babalar Gününü Minnetle Kutluyorum

Uluslararası Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Genelbaşkanı Mehmet Zafer , babalar günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Zafer, Jandarma gurur abidesidir

Uluslararası Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet Zafer, Jandarmanın 181'inci Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Rektör Karabulut, Pandemi şükretmeyi öğretti, insanlık için bir imtihandı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Malatya Milli Eğitim Müdürlüğünün Değerler Eğitimi Projesi kapsamında 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında “Doğada Hayat var” başlıklı bir e-konferans verdi.

Terörle Mücadele en Etkin Yol, Onların Yakınlarını Toplumda Daha görünür Kılmaktır

UDH Şehit ve Gazi aileleri Genel başkanı Mehmet Zafer ,teröre karşı mücadelede silahlı çatışmanın tek başına yetersiz kaldığını söyleyerek “terörle mücadelede silahlı çatışmanın yanında psikolojik harekatı da başarıyla yürütmek zorundayız” dedi.

MTÜ  ‘sıfır atık yönetim sistemini’ kurdu

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) ‘sıfır atık yönetim sistemi'ni kurarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca verilen ‘Sıfır Atık Belgesi'ni aldı. Rektör Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Daha iyi ve sağlıklı yaşamak için doğanın ve çevrenin korunması önceliktir” dedi.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, MTÜ Senatosu’na katıldı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Senatosu’nun toplantısına katıldı. Başkan Prof. Dr. Saraç’ın, MTÜ’nün uzaktan eğitim sistemi üzerinden gerçekleşen katılımında üniversitenin çalışmaları sunuldu.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç, MTÜ Senatosu’na katılıyor

ükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nin kendi teknik alt yapı ve yazılımı ile kurduğu Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MTÜ-UZEM) sisteminin üzerinden MTÜ Senatosu üyeleri ile bir araya gelecek.

Başkan Apohan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı.

Rektör Karabulut: “Evde kalalım, Kayısı tadında bayramlarımız da olacak”

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’un Ramazan Bayramı Mesajında evde kalınması çağrısında bulunarak “Kayısı tadında bayramlarımız da olacak” dedi.

Keskin: “Kapsamlı ve bankaları bağlayıcı bir sicil affı getirilmeli”

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya ESOB Başkanı Şevket Keskin, esnaf ve sanatkarın krediye ulaşımının kolaylaştırılması için uygulanabilir, tüm bankaları bağlayıcı geniş kapsamlı bir sicil affının hayata geçirilmesini bir kez daha talep ettiklerini kaydetti.

Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısına Destekler Sürüyor

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi tarafından Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı’na gıda kolisi yardımı yapıldı.

Başkan Güder’in Vizyonel Projeleri Hayata Geçiyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, tüm İslam Âleminin bayramını kutladı.

Keskin, Esnafımızın sorunlarımızı Bakanımız Pekcan’a ilettik

MESOB Başkanı Şevket Keskin, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın video konferans sistemi ile TESK Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek esnaf ve sanatkarların taleplerini dinlediğini bildirdi.

Vali Baruş, Pandemi Sürecini Değerlendirdi

Malatya Valisi Aydın Baruş, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli ile birlikte Valilik 2 Nolu Toplantı Salonunda basın mensuplarına ilimizdeki Pandemi Süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

65 yaş üzerine seyahat müjdesi!

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 21.05.2020 Perşembe günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuları görüşerek karara bağlamıştır.

Toplam 169 haber.