Gündem

Avrupa'dan Gelen Yardımlar Van'da  Gönülleri Fethetti Avrupa’dan Gelen Yardımlar Van’da  Gönülleri Fethetti
Başkan Apohan'dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı Başkan Apohan’dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı
Başkan Karademir'den Kurban Bayramı Mesajı Başkan Karademir’den Kurban Bayramı Mesajı
Başkan Sadıkoğlu 15 Temmuz destanı yürekle yazıldı Başkan Sadıkoğlu 15 Temmuz destanı yürekle yazıldı
Başkan Güder'den 15 Temmuz Mesajı Başkan Güder’den 15 Temmuz Mesajı
15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir 15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir
Cumhurbaşkanı Kayısıyı Sordu Cumhurbaşkanı Kayısıyı Sordu
15 Temmuz ,Milletimizin İhanet Çetelerine Karşı Kazandığı Bir Zaferdir 15 Temmuz ,Milletimizin İhanet Çetelerine Karşı Kazandığı Bir Zaferdir
Keskin, Ülkesine, bayrağına, ezanına, demokrasisine sahip çıkan başka millet yoktur Keskin, Ülkesine, bayrağına, ezanına, demokrasisine sahip çıkan başka millet yoktur
TMO Kayısı Alımına Hazır Olmalıdır TMO Kayısı Alımına Hazır Olmalıdır
Başkan Özcan Canlı Hayvan Pazarını Ziyaret Etti Başkan Özcan Canlı Hayvan Pazarını Ziyaret Etti
Keskin Yeni Sanayi Sitesinde Mesleki Eğitim Merkezi'de planlanacak Keskin Yeni Sanayi Sitesinde Mesleki Eğitim Merkezi’de planlanacak
Diriliş Hareketi Siirt Şubesi Faaliyete Başladı Diriliş Hareketi Siirt Şubesi Faaliyete Başladı
Malatya TSO Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı Malatya TSO Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı
Keskin, Marketten kurbanlık almayın, köylünüzden alın ki memleket kalkınsın Keskin, Marketten kurbanlık almayın, köylünüzden alın ki memleket kalkınsın
Milli Eğitim de Hedef Her Sınıfta 25 Öğrenci Milli Eğitim de Hedef Her Sınıfta 25 Öğrenci
Kızılay Yatırım Üssü Üretime Başlıyor Kızılay Yatırım Üssü Üretime Başlıyor
Vali Aydın Baruş, Türkiye Diyanet Vakfı'na Kurban Bağışında Bulundu Vali Aydın Baruş, Türkiye Diyanet Vakfı’na Kurban Bağışında Bulundu
Keskin'den yangın çıkan işyerine ve yaralanan ustalara ziyaret Keskin’den yangın çıkan işyerine ve yaralanan ustalara ziyaret
Gündem Haberleri

Avrupa’dan Gelen Yardımlar Van’da  Gönülleri Fethetti

Avrupa Vatan Sevdalıları’nın bir araya gelerek yaptıkları bağışlar Van Bahçesaray’da bir çok ailenin Kurban Bayram’ında yüzünü güldürdü.

Başkan Apohan’dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan 24 Temmuz Basın Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Başkan Karademir’den Kurban Bayramı Mesajı

Gelecek Partisi Genelmerkez İdari Mali İşler Başkan Danışmaı ve Güneydoğu Anadolu bölge Koordinatörü Veysel Karademir Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı.

Başkan Sadıkoğlu 15 Temmuz destanı yürekle yazıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Güder’den 15 Temmuz Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, “Darbelerin ezanı değil, ezanların darbeyi susturduğu 15 Temmuz gecesi aziz milletimiz, tarife muhtaç olmayan bir kahramanlık destanı yazmıştır” dedi.

15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir

Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim...

Cumhurbaşkanı Kayısıyı Sordu

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Toprak Mahsülleri Ofisinin alımlara girmesini beklediklerini belirterek “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kayısıyı yakından takip ediyor. Bu yıl kayısıdan gelecek döviz miktarını sordu” dedi.

15 Temmuz ,Milletimizin İhanet Çetelerine Karşı Kazandığı Bir Zaferdir

Uluslararası Diriliş Hareketi Genel başkanı Mehmet Zafer 15 Temmuz’un milletimizin içimizde barınan ihanet çetelerine karşı elde ettiği tarihi bir zaferdir diyerek bir mesaj yayımladı.

Keskin, Ülkesine, bayrağına, ezanına, demokrasisine sahip çıkan başka millet yoktur

MESOB Başkanı Şevket Keskin, Ölümüne meydanlara inerek ülkesine, bayrağına, ezanına, demokrasisine sahip çıkan başka millet yoktur

TMO Kayısı Alımına Hazır Olmalıdır

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya’nın sorunlarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Toprak Mahsulleri Ofisi kuru kayısı alımına hazır olmalıdır. Geçen yıl üreticiler TMO’ya ürün veremedi “dedi.

Başkan Özcan Canlı Hayvan Pazarını Ziyaret Etti

Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, canlı hayvan pazarını ziyaret ederek, besici ve kurbanlık satan yetiştiricilerle bir araya geldi.

Keskin Yeni Sanayi Sitesinde Mesleki Eğitim Merkezi’de planlanacak

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin,Hacı Hasan Kovuk Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Remzi Sevim ve beraberindeki okul yöneticileri ile görüştü.

Diriliş Hareketi Siirt Şubesi Faaliyete Başladı

Uluslararası Diriliş Hareketi Siirt Şubesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek faaliyetlerine resmen başladı.

Malatya TSO Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Haziran ayı meclis toplantısında konuşan Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Yeni istihdama destek için teşekkür ediyoruz.

Keskin, Marketten kurbanlık almayın, köylünüzden alın ki memleket kalkınsın

MESOB Başkanı Keskin, Canlı Hayvan Pazarında besici ve kurbanlık satan köylülerle bir araya geldi.

Milli Eğitim de Hedef Her Sınıfta 25 Öğrenci

Malatya Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, hedeflerinin her sınıfta 25 öğrenci olmasını istediklerini belirterek “yeni yapılacak okullarımızla birlikte dersliklerde öğrenci sayısı 25 olacak” dedi.

Kızılay Yatırım Üssü Üretime Başlıyor

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya’yı yatırım üssüne çeviren Kızılay Malatya Şubesini ziyaret etti.

Vali Aydın Baruş, Türkiye Diyanet Vakfı’na Kurban Bağışında Bulundu

Vali Baruş, Türkiye Diyanet Vakfının; “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürdüğü vekâletle kurban organizasyonu kapsamında kurban vekâletini, TDV Malatya Şubesine verdi.

Keskin’den yangın çıkan işyerine ve yaralanan ustalara ziyaret

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, tamir esnasında çıkan ve 2 kamyon ile 1 işyerinin zarar görmesine neden olan yangında zarar gören esnafı işyerinde, yaralanan 4 ustayı da hastane de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Toplam 429 haber.