Gündem

AK Parti Akçadağ İlçe Teşkilatından Malatya TSO'ya ziyaret AK Parti Akçadağ İlçe Teşkilatından Malatya TSO’ya ziyaret
Sadıkoğlu Girişimlerimizin olumlu sonuçlanması memnuniyet verici Sadıkoğlu Girişimlerimizin olumlu sonuçlanması memnuniyet verici
Keskin Ahilik Kültürüne Sahip Çıkan Cumhurbaşkanımıza Teşekkür Ediyoruz Keskin Ahilik Kültürüne Sahip Çıkan Cumhurbaşkanımıza Teşekkür Ediyoruz
Şehit mezarlarına Yapılan Saldırıya Kınama  Şehit mezarlarına Yapılan Saldırıya Kınama 
15 Temmuz Şehitleri Unutulmasın 15 Temmuz Şehitleri Unutulmasın
Teoman Mutlu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti Teoman Mutlu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti
YEŞİLDER, 'Vahap Küçük' Gazetecilik Başarı Ödülleri Verecek YEŞİLDER, 'Vahap Küçük' Gazetecilik Başarı Ödülleri Verecek
Regaib Gecesi Nefsimizi Muhasebe Gecemiz Olsun Regaib Gecesi Nefsimizi Muhasebe Gecemiz Olsun
Diriliş Hareketi, Ağaç Sanayi Esnaflarına Tatlı İkramında Bulundu Diriliş Hareketi, Ağaç Sanayi Esnaflarına Tatlı İkramında Bulundu
Keskin, Esnafın beklentisi MB Başkanı Ağbal'a iletildi Keskin, Esnafın beklentisi MB Başkanı Ağbal’a iletildi
Vali Aydın Baruş, Yazıhan'da Kurum Yetkililerini Bir Araya Getirdi Vali Aydın Baruş, Yazıhan’da Kurum Yetkililerini Bir Araya Getirdi
15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanlığında Bayrak değişimi 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanlığında Bayrak değişimi
Keskin Esnaf 3 harflilerden kurtulmak isterken, devlet 3 harfli PTT'yi market yaptı Keskin Esnaf 3 harflilerden kurtulmak isterken, devlet 3 harfli PTT’yi market yaptı
Malatya ve Van'da Denetim Yapan Polislere Tatlı İkramı Malatya ve Van’da Denetim Yapan Polislere Tatlı İkramı
MTÜ Tıp Fakültesinden Getat Vurgusu MTÜ Tıp Fakültesinden Getat Vurgusu
Ticaret Borsası Başkanı Özcan'dan BİMYAD'a Ziyaret! Ticaret Borsası Başkanı Özcan'dan BİMYAD'a Ziyaret!
Başkan Sadıkoğlu Üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz Başkan Sadıkoğlu Üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz
2021 yılının ilk İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi 2021 yılının ilk İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
GSS ve Bağkur Borçluları Sağlık Hizmetinden Kesintisiz Faydalanabilmeli GSS ve Bağkur Borçluları Sağlık Hizmetinden Kesintisiz Faydalanabilmeli
Gündem Haberleri

AK Parti Akçadağ İlçe Teşkilatından Malatya TSO’ya ziyaret

AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Nuri Karadaş, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nu ziyaret etti.

Sadıkoğlu Girişimlerimizin olumlu sonuçlanması memnuniyet verici

Malatya TSO Başkanı Sadıkoğlu, “Üyelerimizin talebi üzerine gündeme getirdiğimiz ve hazırladığımız dosya ile uzun zamandır takibini yaptığımız, aralarında Malatya’nın da yer aldığı 51 il ve 2 ilçemizde uygulanan ilave 6 puanlık sigorta primi teşvikinin süresi 1 yıl daha uzatılmıştır.

Keskin Ahilik Kültürüne Sahip Çıkan Cumhurbaşkanımıza Teşekkür Ediyoruz

TESK yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2021 yılı “Ahi Evran Yılı” olarak ilan edilmiştir.

Şehit mezarlarına Yapılan Saldırıya Kınama 

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Gençlik Kolları Genel başkanı Serkan Can Özbey ve Malatya il başkanı Serkan Aybar, yapılan bu alçakça saldırıyı kınadılar.

15 Temmuz Şehitleri Unutulmasın

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Malatya İl Başkanı Serkan Aybar, Adana'da iki şehidin de bulunduğu mezarların tahrip edildiğini belirterek "15 Temmuz Şehitlerimiz asla unutulmamalıdır" dedi.

Teoman Mutlu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Mutlu Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

YEŞİLDER, 'Vahap Küçük' Gazetecilik Başarı Ödülleri Verecek

YEŞİLDER Vahap Küçük Araştırma Komisyon Başkanı Erdoğan Zelyurt, “Vahap Küçük" Gazetecilik Başarı Ödülleri vereceklerini açıkladı.

Başkan Akgün’den Üç Ayların başlaması ve Regaip kandili Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Akgün, Üç Ayların başlaması, Regaip kandili ve Pençe Kartal-2 Harekatı - Gara şehitlerimiz ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

Regaib Gecesi Nefsimizi Muhasebe Gecemiz Olsun

Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer Regaip Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Diriliş Hareketi, Ağaç Sanayi Esnaflarına Tatlı İkramında Bulundu

UDH Genel Başkanı Mehmet Zafer, Genel Başkan Vekili Çetin Örnek, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Büker ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Deniz Malatya Ağaç Sanayi Esnafına tatlı ikramında bulunarak derneğimizin faaliyetleri ve misyonuyla ilgili esnaflarımıza bilgi verdiler.

Keskin, Esnafın beklentisi MB Başkanı Ağbal’a iletildi

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, esnafların Ziraat Bankası ve Vakıfbank’a olan ticari kredilerinin ertelenmesi talebini Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal’a aktarıldığını söyledi.

Vali Aydın Baruş, Yazıhan’da Kurum Yetkililerini Bir Araya Getirdi

Vali Aydın Baruş, Yazıhan ilçesi Halk Eğitim Merkezinde başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanlığında Bayrak değişimi

Başkan Kazım Sevinç’in yoğun işleri nedeniyle Başkanlıktan ayrılmasının ardından yerine Tekin Tomaç getirildi.

Keskin Esnaf 3 harflilerden kurtulmak isterken, devlet 3 harfli PTT’yi market yaptı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf camiası olarak 3 harfli marketlerden kurtulmak isterken, devlet yine 3 harfli olan PTT’yi resmi hizmete mahsus market haline getirdi.” dedi.

Malatya ve Van’da Denetim Yapan Polislere Tatlı İkramı

Uluslararası Diriliş Hareketi Şehit Ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Zafer; yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlamasında görevli polislere tatlı ikram etti.

MTÜ Tıp Fakültesinden Getat Vurgusu

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Tıp Fakültesi akademik kadrosunun oluşmasıyla birlikte Sağlık Bakanlığı Malatya Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yeni tıbbi birimlerin kuruluşu hız kesmeden devam ediyor.

Ticaret Borsası Başkanı Özcan'dan BİMYAD'a Ziyaret!

Malatya Ticaret Borsası ( MTB ) Başkanı Ramazan Özcan Kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Sadıkoğlu Üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Zor günler geçiren lokanta, restoran ve kafe gibi ticari işletmelere ciro bazlı destek ödemeleri kararı nedeniyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederiz” dedi.

2021 yılının ilk İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

2021 yılının ilk İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı Vali Aydın Baruş Başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplam 269 haber.