Gündem

Gündem Haberleri

Esnaf Oda Başkanlarından Başkan Gürkan’a plaket

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kasaplar Odası Başkanı Yusuf Küçer, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Hasan Tuncel, Manifaturacılar Odası Başkanı İsmet Keklik ve Zahireciler Odası Başkanı Bülent Artun’u kabul ederek bir süre görüştü.

Baro Başkanı Demez,  Artık Yeter Diyoruz!

Malatya Baro Başkanı Demez, Bir Kınama Mesajı Yayımladı.

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan’dan Başkan Gürkan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet İş Kurucu ve Onursal Başkanı 22-23. Dönem Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Hizmet İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Bünyamin Geleri ile beraberindeki heyeti kabul ederek bir süre görüştü.

Başkan Gürkan: Hizmet Ettikçe Mutlu Oluyorum

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Bir insan mutlu olmak istiyorsa, bir başka insanın bir problemini çözsünler. Ben sorun ve sıkıntıları çözdüğüm zaman çok mutlu oluyorum” dedi.

Malatya TSO “Malatya Peyniri”ne Coğrafi İşaret Tescili aldı

Malatya’nın yöresel peyniri, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimleriyle “Malatya Peyniri” adıyla Coğrafi İşaret Tescili aldı.

Battalgazi Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi Sevinci

Battalgazi Belediyesi’nde görev yapan KHK'lı 811 daimi işçi statüsünde çalışanı yakından ilgilendiren, ücret ve sosyal hakları iyileştirecek 2022-2024 Toplu İş Sözleşmesi, Battalgazi Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında imzalandı.

Başkan Apohan’dan Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan, yeni hicri yılbaşı ve Muharrem ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı

İşsizliğin giderilmesi, istihdamın artırılması, çalışma hayatındaki sorunlar ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü 2022 yılı 3. Dönem İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında yapıldı.

Başkan Koçak’tan Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Güzin Koçak, Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bilim İnsanı Prof. Dr. Emir’den MASTOB’e Ziyaret

Amerika Da Akademisyen Olarak Görev Yapan Bilim İnsanı Prof. Dr. Birol Emir (MASTÖB) Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şubesini Ziyaret Etti

Tekstil Kent Sanayi Sitesi inşaatında sona doğru

Pütürge ilçesine bağlı Pazarcık Mahallesinde yapımı tamamlandığında 500 kişiye istihdam sağlayacak olan Tekstil Kent Sanayi Sitesi’nde inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Başkan Sülük, mahallelilerle bir araya geldi

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Ulutaş, Korucak, Şükan, Taştepe ve Yeşildere mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Güder’den Hicri Yılbaşı Ve Muharrem Ayı Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Muharrem ayı, ilahi lütuf ve ihsanın tüm inananların üzerine adeta sağanak gibi yağdığı bir zaman dilimidir” dedi.

Erenli Mahallesinde Beton Yol Uygulaması Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi il genelinde devam eden yol ve asfalt çalışmalarında bu sezon içerisinde uygulamaya başladığı silindirle sıkıştırılmış beton yol uygulamasını Erenli Mahallesi Turgut Özal Bulvarı’nda da yaptı.

Gürkan’dan Hicri Yıl Ve Muharrem Ayı Mesajı

Hicri Yılbaşının başlaması ve içerisinde birçok ilahi olayı içinde barındıran Muharrem Ayına girmenin huzur ve sevincini yaşıyoruz.

Vali Hulusi Şahin’den Kale İlçesine Ziyaret.

Kale Kaymakamlığı ve Kale Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Şahin, Kaymakam Abdulselam Bıçak ve Belediye Başkanı Murat Koca’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.

Vali Hulusi Şahin’den Cem Vakfına Ziyaret.

Cem Vakfı Malatya Şubesi Başkanlığını ziyaret eden Vali Şahin, Vakıf Başkanı Eşref Doğan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Gürkan: Bir Yandan İçmesuyu Hattı Döşenirken Bir Yandan Da Asfalt Serimi Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) tarafından yapımı tamamlanan Doğu Kolektörü çalışması, ardından da içmesuyu isale hattı işlemlerinin tamamlanmasından sonra bölgede asfaltlama çalışmaları başladı.

Başkan Apohan’dan Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı Mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Başkanı Selim Apohan, 24 Temmuz Gazeteciler Günü ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Toplam 778 haber.