Gündem

Gündem Haberleri

Başkan Gürkan: Ana Arterlerimizin Hepsi Açık,Kapalı Hiçbir Yol Bırakmayacağız

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Mıhlıdutve Fahri Kayahan Caddeleri’nde gece geç saatlere kadar yapılan kar temizleme çalışmalarına da iştirak etti.

Büyükşehir Belediyesinden Maşti’de Misafir Edilen Yolculara Sıcak Çorba İkramı

Malatya Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarının yanı sıra, yoğun kar yağışı nedeniyle şehirlerarası yolculuk yapan ve yolların kapalı olmasından dolayı Malatya’da misafir edilen yolculara MAŞTİ’deSağlık Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ile KIZILAY tarafından sıcak çorba ikramında bulunuldu.

OSB’lerdeki enerji sorunu istişare edildi

Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, OSB’lerde yaşanan enerji sorunu gündemiyle düzenlenen Sanayi ve Enerji Bakanlarının da bulunduğu toplantıya katıldı.

Başkan Akgün’den 24 Ocak Elazığ Depremi’ Basın Açıklaması

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN “24 Ocak Elazığ Depremi” Yıl Dönümü Mesajı Yayınladı.

Başkan Koçak’dan Milli Eğitim Müdürü Kanbay’a Ziyaret

Ankara Pütürgeliler Dayanışma Derneği Başkanı Ezc. Güzin Koçak bir dizi temas ve ziyaretler için geldiği memleketinde Malatya Milli Eğitim İl Müdürü Battal Kanbay'ı makamında ziyaret etti.

Malatya Flaş Haber BİMYAD Ailesine Katıldı

Malatya’nın en eski ve köklü haber sitelerinden Malatya Flaş Haber kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Ailesine katıldı.

Sadıkoğlu’ndan Keskin’e ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığa yeniden seçilen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Malatyalıların ablasına MGC den ödül

Malatya Gazeteciler Cemiyetinin Düzenlediği 1.Haydar Karaduman Gazetecilik Hizmet ve Tanıtım ödül gecesine Ankara Pütürgeliler Derneği Başkanı Güzin Koçak'a Ödül.

Keskin, Doğanşehir’de esnaf gezisi yaptı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Doğanşehir ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, “Birlikte çözüm üretecek, eksikleri ortak akılla gidereceğiz” dedi.

Karademir'den BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Danışmanı Veysel Karademir Gazeteciler günü dolayısıyla Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezi (BİMYAD)'ı ziyaret.

Keskin, kavga eden aileleri barış yemeğinde buluşturdu

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Özbay ve Arslan aileleri arasında çıkan kavga sonrasında aile büyüklerini barış yemeğinde bir araya getirdi.

EKSEN Eğitim Sen'den 1 Gün İş Bırakma Eylemi

Malatya EKSEN Eğitim Sen Gelenl Merkezin Aldığı Karar Doğrultusunda 1 Gün İş Bırakma Kararı Aldı

Keskin’den oda başkanlarına “hayırlı olsun” ziyareti

TESK Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, olağan genel kurulları tamamlanan odaların başkan ve yönetimlerini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Zor Zamanlar Güçlü İnsanlar Çıkartır

Kazakistan’da meydana gelen olaylar, kriz dönemlerinde özellikle kamu diplomasisinin önemini bir kez daha ortaya koymuştur.

UDH’den basın mensuplarına Plaket

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle Uluslararası Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet Zafer’den plaket.

Gürkan, Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürü Osman Gönültaş, Malatya Büyükşehir Belediyesi Park Ve Bahçeler Şube Müdürü Berkan Samanlıoğlu Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül'ü makamında ziyaret etti.

Başkan Süleyman Boyraz  Sıkıntılarla Tarım

Malatya’nın en fazla çiftçi üyesine sahip, örnek çalışmalara imza atan Akçadağ Ziraat Odası Başkanı Süleyman Boyraz çiftçilerin durumlarıyla ilgili 2021 yılının durum değerlendirmesini yaparak 2022 yılından beklentilerini dile getirdi.

Başkan Apohan, Basın Her Zaman Güçlü Olmalı

Kısa adı (BİMYAD) olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Akgün’ün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN “Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren gazeteciler, çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur.” Dedi.

Toplam 524 haber.