Malatya

Malatya Haberleri

25 Ayrı Noktada Yemleme Çalışmasına Devam Ediyor

Kış şartlarında ve son günlerde yağan yoğun kar yağışının da etkisiyle sokak hayvanları için büyük sorun olan yiyecek ihtiyaçlarının karşılanması için şehrin belirli noktalarında yemleme yapanMalatya Büyükşehir Belediyesi Sokak hayvanlarını unutmadı.

Ana Arterlerimizde Herhangi Bir Sıkıntı Bulunmamaktadır

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Türkiye Muhtarlar Derneği Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve beraberindeki muhtarları Büyükşehir Belediyesinde kabul ederek bir süre görüştü.

Arapgir Belediyesi sokak hayvanlarını Unutmadı

Arapgir Belediyesi, yoğun kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını unutmadı.

Beydağı’nı Aşan Battalgazi Belediyesi Ekipleri, Üretici Ve Hayvanlarını Kurtardı

Beydağı’nın eteklerinde küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan, yoğun kar ve tipi nedeniyle mahsur kalan üretici Hüseyin Kopar ve ailesinin yardımına da Battalgazi Belediyesi ekipleri yetişti.

Malatya’nın Her Noktasında Ekiplerimiz Çalışmalarını Sürdürüyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, TOKİ Karagöz bölgesinde sürdürülen karla mücadele çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdüren ekiplere gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yolların Kapanmasıyla Binlerce Yolcu Malatya’da Mahsur Kaldı

Yoğun kar yağışı nedeniyle Malatya’da misafir edilen yolcuların ihtiyaçları yolların açılacağı ve güvenli seyahatin sağlanacağı ana kadar Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi, KIZILAY ve AFAD tarafından karşılanıyor.

Vali Baruş Kar ile Mücadele Çalışmalarını Denetledi

Vali Aydın Baruş, kar yağışının olumsuz etkilerinin en aza indirgenmesi, vatandaşlarının mağduriyetlerinin en kısa sürede giderilmesi ve kapanan yolların durumunu incelemek amacıyla şehirler arası yol güzergahlarında incelemelerde bulundu.

Gürkan: Büyükşehir Belediyesi Olarak Bütün Personellerimizle Sahadayız

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, karla mücadele çalışmalarının takip edildiği, gelen çağrıların alındığı AYKOME Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı.

Başkan Güder, Karla Mücadele Çalışmalarını İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, karla mücadele ekiplerinin kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplere tatlı ikramında bulundu.

Mezarlıklar Müdürlüğünün Zorlu Kar Mesaisi

Malatya Büyükşehir Belediyesi, karla mücadelede bütün birimleriyle birlikte çalışmalarına etkin bir şekilde devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinin Kar Mesaisi Devam Ediyor

Malatya merkez ve 11 ilçede çalışmalarına devam eden Malatya Büyükşehir Belediyesi il genelinde meteorolojik verileri de dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Gürkan, Zarar Ziyan Telafi Edilir, Can Kaybının Olmaması Önemli

Yoğun kar yağışı nedeniyle 19 Ocak Çarşamba Günü Galericiler Sitesinde meydana gelen sundurma çökmesiyle ilgili olarak Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Galericiler Sitesi Dernek Başkanı Yalçın Yalçın’ı ve esnafları ziyaret etti.

Hastaların İlgili Yerlere Ulaştırılması Noktasında Hiçbir Problemimiz Yok

Malatya Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarına etkin bir şekilde devam ediyor. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, devam eden kar temizleme, kar kaldırma ve tuzlama çalışmalarını inceledi.

Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele İçin Hazır

Meteoroloji Bölge Müdürlüğünün Malatya geneli için yaptığı kar yağışı uyarısıyla birlikte, karla mücadele çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tedbirlerini alarak vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürüyor.

Battalgazi’de Can Dostlar İçin 19 Yeni Besleme Noktası

Sokak hayvanları ve yabani hayvanlar için yürüttüğü çalışmalarına hız veren Battalgazi Belediyesi, sokaktaki 'Can Dostlar’ için ilçenin 19 farklı noktasında yeni besleme noktaları oluşturdu.

Battalgazi’deki Ulaşım Yatırımları Hız Kesmiyor

Ulaşım yatırımları ile Battalgazi’nin değişimine ve gelişimine büyük katkı sağlayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, yapımı devam eden Fırıncı mahallesinde 4.5 kilometre ve Çolakoğlu mahallesinde 5 kilometrelik sathi kaplama öncesi stabilize temel serim çalışmalarını yerinde inceledi.

2021 Yılında Bin 308 Sokak Hayvanının Bakım ve Tedavileri Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak 128 dönüm alan üzerinde faaliyet gösteren Geçici Hayvan Bakımevinde, Malatya merkez ve ilçelerinden gelen sokak hayvanları, Hayvan Hakları ile ilgili yasa doğrultusunda sokaktan alınarak tedavi edilmekte, aşılanmakta, küpeleri takılmakta ve belli bir süre beslenerek müşahede altında tutulmakta.

Başkan Güder Şire Pazarımız Hak Ettiği Değere Kavuşacak

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in talimatlarıyla Yenihamam Mahallesi Aras Sokakta startı verilen Prestij Sokak Proje alanında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Güder Projemizi 2022 Yılında Tamamlayacağız

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Tandoğan Mahallesi’nde yapımı devam eden “Gül Bahçesi Projesi”nin çalışmalarını yerinde inceleyerek, 3 milyon lirayı aşan projeyi 2022 yılında tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunacakları müjdesini verdi.

Toplam 1151 haber.