Politika

Ağbaba ve Kiraz'dan Şeker Fabrikasına Ziyaret Ağbaba ve Kiraz’dan Şeker Fabrikasına Ziyaret
Türkkanı'dan 1 Mayıs Mesajı Türkkanı'dan 1 Mayıs Mesajı
Son Dakika Karar Ve Uygulamalar  Asla Kabul Edilemez Son Dakika Karar Ve Uygulamalar  Asla Kabul Edilemez
BBP'li  Türkkanı Basın Kartı Olmayan Gazetecilerde Aşılansın BBP’li  Türkkanı Basın Kartı Olmayan Gazetecilerde Aşılansın
Genel Başkan Destici Soykırım Çamuru Bizde Tutmaz Genel Başkan Destici Soykırım Çamuru Bizde Tutmaz
Yardımcıoğlu'ndan Kripto Para Açıklaması Yeni Bir Saadet Zinciri Yardımcıoğlu’ndan Kripto Para Açıklaması Yeni Bir Saadet Zinciri
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den Tokat Gibi Cevap BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den Tokat Gibi Cevap
Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün
BBP MKYK Üyesi Türkkanı Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir BBP MKYK Üyesi Türkkanı Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir
Erbakan 'erken seçim' için tarih verdi Erbakan ‘erken seçim’ için tarih verdi
MGC Bakanlık İstedi, Tüfenkci Sultansuyu İddialarını Yalanladı MGC Bakanlık İstedi, Tüfenkci Sultansuyu İddialarını Yalanladı
Erbakan Malatya'ya Geliyor Erbakan Malatya'ya Geliyor
İş Adamı Eşber Atilla, Memleket Hareketi'ne Kurucu olarak katıldı İş Adamı Eşber Atilla, Memleket Hareketi’ne Kurucu olarak katıldı
Kısa Çalışma Ödeneği Biterse Kitlesel İşsizlik Olur Kısa Çalışma Ödeneği Biterse Kitlesel İşsizlik Olur
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara şehidinin ailesiyle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara şehidinin ailesiyle bir araya geldi
Ağbaba: Saray Lüks İçinde Yaşarken Emekli Üç Kuruşla Yaşıyor Ağbaba: Saray Lüks İçinde Yaşarken Emekli Üç Kuruşla Yaşıyor
AK Partili Tüfenkci'den yatırım konusunda Türkiye ve Malatya örneği AK Partili Tüfenkci’den yatırım konusunda Türkiye ve Malatya örneği
AK Partili Çalık: Yamalı bohça haline gelmiş bir anayasamız var AK Partili Çalık: Yamalı bohça haline gelmiş bir anayasamız var
Çalık HDP, PKK'nın siyasi uzantısı, CHP ise HDP'nin siyasi korumasıdır Çalık HDP, PKK’nın siyasi uzantısı, CHP ise HDP’nin siyasi korumasıdır
Ağbaba: Malatya'ya Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz Ağbaba: Malatya'ya Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz
Politika Haberleri

Ağbaba ve Kiraz’dan Şeker Fabrikasına Ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya Şeker Fabrikası’nı ziyaret etti.

Türkkanı'dan 1 Mayıs Mesajı

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK üyesi Gökmen Türkkanı yazılı açıklamasında, Türkiye'de 1 Mayıs'ın uzun yıllar marjinal sol gruplar ve terör yandaşları tarafından istismar edildiğini belirtti.

Son Dakika Karar Ve Uygulamalar  Asla Kabul Edilemez

Büyük Birlik Partisi İş Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı, "Son Dakika Karar Ve Uygulamalar  Asla Kabul Edilemez".

BBP’li  Türkkanı Basın Kartı Olmayan Gazetecilerde Aşılansın

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi Gökmen Türkkanı basın kartı sahibi olmayan gazetecilerinde aşılanması gerektiğini söyledi.

Genel Başkan Destici Soykırım Çamuru Bizde Tutmaz

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD Başkanı Joe Biden'ın sözde “Ermeni soykırımı” ifadesine ilişkin, “Soykırım arayanlar, 17. 18. 19. yy ABD'si ile Karabağ'a, Hocalı'ya baksınlar. Soykırım çamuru bizde tutmaz” dedi.

Yardımcıoğlu’ndan Kripto Para Açıklaması Yeni Bir Saadet Zinciri

Türkiye’de son zamanlarda ünlü isimlerin çekilişiyle öne çıkan kripto para borsası Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in 2 milyar dolar ile yurtdışına kaçmasıyla ülkenin gündemi kripto paralar oldu.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den Tokat Gibi Cevap

Büyük Büyük Birlik (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kürt Sorunu vardır diyen Hdp’li Saruhan Oruç’a ve Osmanlı’ya hakaret eden TİP Genel Başkanı Erkan Baş’a tokat gibi cevap verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Alfatlı Yanlıştan Bir An evvel dönülsün

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Alfatlı , "Yanlıştan Bir An evvel dönülsün “ dedi

BBP MKYK Üyesi Türkkanı Evde Kalmak, Yoğun Bakımda Kalmaktan İyidir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Üyesi Gökmen Türkkanı evde kalmanın yoğun bakımda kalmaktan iyi olduğunu söyledi.

Erbakan ‘erken seçim’ için tarih verdi

Yeniden Refah Genel Başkanı Fatih Erbakan, hükümetin ekonomik göstergelerden dolayı seçime gitmesinin kaçınılmaz gördüğünü ve 1 sene içinde erken seçimin kuvvetle muhtemel olduğunu söyledi.

MGC Bakanlık İstedi, Tüfenkci Sultansuyu İddialarını Yalanladı

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Gazeteciler Cemiyetine Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tüfenkci'yi Cemiyette ağırlayan MGC Başkanı Vahap Güner "siyasetçilerimizin partilerinde önemli görevlere seçilmeleri bizleri hep mutlu eder.

Erbakan Malatya'ya Geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan 29-30 Mart tarihlerinde Malatya'da yapılacak olan Genel Merkez MKYK ve İl Başkanları toplantısı için Malatya'ya geliyor.

İş Adamı Eşber Atilla, Memleket Hareketi’ne Kurucu olarak katıldı

Elazığlı iş adamı Eşber Atila, Muharrem İnce’nin “Bin Günde Memleket Hareketi” sloganıyla başlattığı Memleket Hareketi’ne kurucu isim olarak katıldı.

Kısa Çalışma Ödeneği Biterse Kitlesel İşsizlik Olur

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba “Kısa çalışma ödeneğinden 1,3 milyon işçi yararlanmaya devam ediyor.Mart ayı sonunda uygulamayı bitireceğiz diyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara şehidinin ailesiyle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesindeki Gara’da terör örgütü PKK tarafından alıkonularak şehit edilen Jandarma Personel Astsubay Çavuş Semih Özbey'in ailesi ile bir araya geldi.

Ağbaba: Saray Lüks İçinde Yaşarken Emekli Üç Kuruşla Yaşıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Genel Merkezi önünde emeklilerin katılımıyla basın toplantısı gerçekleştirdi.

AK Partili Tüfenkci’den yatırım konusunda Türkiye ve Malatya örneği

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya’nın yatırımlar konusunda önemli bir değişim dönüşüm yaşadığını belirti..

AK Partili Çalık: Yamalı bohça haline gelmiş bir anayasamız var

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 19 defa değişikliğe uğrayan 1982 Anayasası’nı ‘yamalı bohça’ya benzeterek, “Gelişen ve büyüyen Türkiye için sivil bir anayasa elzemdir” dedi.

Çalık HDP, PKK’nın siyasi uzantısı, CHP ise HDP’nin siyasi korumasıdır

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “HDP, eli kanlı terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı, CHP ise HDP'nin siyasi korumasıdır” dedi.

Toplam 239 haber.