Politika

Başkan Kiraz Bu zulüm kabul edilir bir şey değildir Başkan Kiraz Bu zulüm kabul edilir bir şey değildir
Dünden Bugünü Anlatan Erbakan Dünden Bugünü Anlatan Erbakan
Ağbaba, Dondan Dolayı Darende ve Kuluncak'ta Büyük Kayıp Var Ağbaba, Dondan Dolayı Darende ve Kuluncak’ta Büyük Kayıp Var
Ağbaba, İdlib Saldırısı'nın Yıldönümünde Çok Sert Konuştu Ağbaba, İdlib Saldırısı'nın Yıldönümünde Çok Sert Konuştu
Ağbaba, Motokuryelere Sahip Çıktı Ağbaba, Motokuryelere Sahip Çıktı
Kahtalı 129 milyon değerinde bir viyadük yatırımı Malatya'ya kazandıracağız Kahtalı 129 milyon değerinde bir viyadük yatırımı Malatya’ya kazandıracağız
Çalık HDP'li Pervin Buldan geçen hafta tanımadığım bir numaradan beni aradı Çalık HDP’li Pervin Buldan geçen hafta tanımadığım bir numaradan beni aradı
Çalık Malatya'da Tarıma Dayalı İhtisas OSB kurulacak Çalık Malatya’da Tarıma Dayalı İhtisas OSB kurulacak
AK Partili Çalık: CHP, Atatürk'ün partisi olmaktan çıktı AK Partili Çalık: CHP, Atatürk’ün partisi olmaktan çıktı
Veli Ağbaba 25 araç için şehir şehir dolaştı Veli Ağbaba 25 araç için şehir şehir dolaştı
Kar Yağıyor, Kayak Tesisi Bitirilmeyi Bekliyor Kar Yağıyor, Kayak Tesisi Bitirilmeyi Bekliyor
Malatya Bunu Hak Etmiyor! Malatya Bunu Hak Etmiyor!
Türk Milliyetçilerinden Kim Neden Rahatsız Olur Türk Milliyetçilerinden Kim Neden Rahatsız Olur
Başkan Kiraz Masraf çok, destek yok Başkan Kiraz Masraf çok, destek yok
Deva Partisi Arguvan İlçe Kongresini Yaptı Deva Partisi Arguvan İlçe Kongresini Yaptı
AK Partili Çalık CHP artık CKP'ye dönüşmüştür AK Partili Çalık CHP artık CKP’ye dönüşmüştür
Çalık'tan Kılıçdaroğlu'na Militan tepkisi Çalık’tan Kılıçdaroğlu’na Militan tepkisi
Çalık Malatya'da 2 yılda 169 bin dekar arazi sulamaya açıldı Çalık Malatya’da 2 yılda 169 bin dekar arazi sulamaya açıldı
Ağbaba 8 Yıl Sonra Yanlış Yaptıklarını İtiraf Ettiler Ağbaba 8 Yıl Sonra Yanlış Yaptıklarını İtiraf Ettiler
Tüfenkci, Battalgazi'miz Her Geçen Gün Yukarılara Çıkıyor Tüfenkci, Battalgazi’miz Her Geçen Gün Yukarılara Çıkıyor
Politika Haberleri

Başkan Kiraz Bu zulüm kabul edilir bir şey değildir

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Yeşilyurt ilçesine bağlı Kırlangıç mahallesinde bulunan bir kalker ocağı ve kırma-eleme tesisinin kapasite artışını istemeyen mahalle sakinlerine destek verdi.

Dünden Bugünü Anlatan Erbakan

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım,Prof Dr Necmettin Erbakan'ın ölümü’nün yıl dönümü nedeniyle mesaj yaymladı.

Ağbaba, Dondan Dolayı Darende ve Kuluncak’ta Büyük Kayıp Var

Ağbaba,Darende ve Kuluncak’ta meydana gelen don sonrası bazı bölgelerde kayısıda yüzde 90’a varan ürün kaybı yaşandığını belirterek, “Öyle ucube bir sistemle karşı karşıyayız ki, TARSİM, ürününün tamamı yanan üreticiye 1 kuruş ödeme yapmayacak.Ama poliçe bedelini isteyecek.Böyle bir sigorta sistemi olur mu?” dedi.

Ağbaba, İdlib Saldırısı'nın Yıldönümünde Çok Sert Konuştu

Ağbaba açtı ağzını, yumdu gözünü “36 şehidin ardından 3 gün sonra basının karşısına geçip espri yaptılar, uzaya sen gidiyorsun; şehitlerin sorumlusu ‘devlet’ oluyor. Meclise en fazla terörist sokan AK Parti’dir”

Ağbaba, Motokuryelere Sahip Çıktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Büroları Koordinatörü Veli Ağbaba, salgın döneminde aylardır risk altında canları pahasına sipariş yetiştirmeye çalışan ve sayıları bir milyonu bulan motokuryelerle basın toplantısı gerçekleştirdi.

Kahtalı 129 milyon değerinde bir viyadük yatırımı Malatya’ya kazandıracağız

AK Parti Malatya Milletvekilli Hakan Kahtalı, 18 yılda Malatya‘ya büyük yatırımlar yapıldığını ifade ederek yatırımların toplam bedelinin 25 milyar olduğunu söyledi.

Çalık HDP’li Pervin Buldan geçen hafta tanımadığım bir numaradan beni aradı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın geçen hafta tanımadığı bir numaradan kendisini aradığını söyledi.

Çalık Malatya’da Tarıma Dayalı İhtisas OSB kurulacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Malatya Yazıhan ilçesinde kurulacak Tarıma Dayalı İhtisas Besi OSB'nin 2021 yılı yatırım programına alındığını açıkladı.

AK Partili Çalık: CHP, Atatürk’ün partisi olmaktan çıktı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “CHP, Atatürk'ün partisi olmaktan çıktı, millete hakaret eden, PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile yol yürüyen, milli iradeye saygı duymayan bir hale gelince ayrılıklar başladı” dedi.

Veli Ağbaba 25 araç için şehir şehir dolaştı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Hekimhan Belediyesi’nin araç filosuna eklenen yeni İş makinesi ve araçların tanıtımına katıldı.

Kar Yağıyor, Kayak Tesisi Bitirilmeyi Bekliyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba; “Yama Dağı Kayak Merkezi Ak Parti’nin Malatya Turizmine Verdiği Önemi Gösteriyor”

Malatya Bunu Hak Etmiyor!

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım Online Eğitim Sürecinde Tableti Olmadığı İçin Derslere Giremeyen Öğrencilerin Durumunu Dile Getirerek Büyükşehir Belediyesine ve Merkez Yeşilyurt-Battalgazi Belediyelerine Sert Tepki Gösterdi.

Türk Milliyetçilerinden Kim Neden Rahatsız Olur

Malatya’da yerel bir gazetede sözde köşe yazarlığı yaptığını zanneden nevi şahsına münhasır olmadığını anladığımız bir zat, iç dünyasında yaşadığı çıkmazları ve ikilemleri kusarak Türk milliyetçileri üzerinden pirim kazanmaya çalıştığına bu gün ki yayınlamış olduğu yazısıyla şahit olduk.

Başkan Kiraz Masraf çok, destek yok

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, bir yıldır pandemiyle mücadele kapsamında esnafın büyük bir kısmının kepenk kapattığını ve birçok sıkıntıyla karşı karşıya kaldığını ifade Etti.

Deva Partisi Arguvan İlçe Kongresini Yaptı

Deva Partisi Arguvan Kurucu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Erdal Ekici tarafından kuruluşu gerçekleştirilen Deva Partisi Arguvan İlçe Başkanlığı ilgili mevzuatlar gereği ilk kongresini gerçekleştirdi.

AK Partili Çalık CHP artık CKP’ye dönüşmüştür

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, adında halk olan CHP'nin halktan ve Atatürk ilkelerinden çok uzaklaştığını belirterek, “Cumhuriyet Halk Partisi( CHP) artık söylem ve eylemleriyle Canan Kaftancıoğlu Partisine(CKP) dönüşmüştür” dedi.

Çalık’tan Kılıçdaroğlu’na Militan tepkisi

AK Partili Çalık’tan Kılıçdaroğlu’na ‘Militan’ tepkisi: “Vicdani ve ahlaki hiçbir sınırı olmayan ölçüsüz bir sözdür.”

Çalık Malatya’da 2 yılda 169 bin dekar arazi sulamaya açıldı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Malatya'ya son iki yılda DSİ tarafından 550 milyon lira yatırım yapıldı,

Ağbaba 8 Yıl Sonra Yanlış Yaptıklarını İtiraf Ettiler

Kırsal Mahalle Uygulamasından Malatya’nın Tüm Mahalleleri Yararlanmalı

Toplam 210 haber.