YEŞİLDERden Kızılay'a anlamlı plaket

Kızılay Malatya Şubesi tarafından, çevreyolu altı olarak tabir edilen Yeşiltepe ve civar mahalleleri kapsayan bölgede 1.000 Adet mont dağıtımı yapılmasının ardından YEŞİLDER'den, Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu'ya, teşekkür plaketi verildi.

PAYLAŞ

Kızılay Malatya Şubesi tarafından, çevreyolu altı olarak tabir edilen Yeşiltepe ve civar mahalleleri kapsayan bölgede 1.000 Adet  mont dağıtımı yapılmasının ardından YEŞİLDER’den, Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu’ya, teşekkür plaketi verildi.
YEŞİLDER( Yeşiltepe Eğitim Derneği) Yönetim kurulu Başkanı Mümtaz Toy, Kadın Kolları Başkanı Birgül Özpolat, Gençlik Kolları Başkanı Umut Önal, Battalgazi Kadın Kolları Başkanı Elif Özge Aladağ ve YEŞİLDER Akademi Başkanı Av. Çağrı Sarıoğlu birlikte, Malatya Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu’yu ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler.
BAŞKAN SOYLU VE EKİBİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUZ
YEŞİLDER olarak 2011 yılından itibaren dezavantajı öğrenci ve ailelerinin giyim, kırtasiye, gıda farklı ihtiyaçlarını karşılamak için gayret sarf ettiklerini belirten YEŞİLDER yönetim kurulu Başkanı Mümtaz Toy burada yaptığı konuşmada “Dünyanın neresinde olsun afet, sel, yangın, deprem veya başka olaylarda yardıma muhtaç insanlara yardımlar ulaştırarak ulvi bir görevi yerine getiren Türk Kızılay’ı ile bizler her zaman gurur duymaktayız. “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sosyal devlet hizmetlerini layıkıyla ulaştırmanın öncelikle gururunu yaşıyoruz. Hiç bir hemşerimizin aç ve açıkta kalmasına asla gönlümüz razı gelmez. Halka hizmeti, Hakk’a hizmet’ anlayışı çerçevesinde yardıma muhtaç olanlara yardım elimizi uzatıyoruz. Dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin ihtiyaç sahibi herkese imkânlarımız ölçüsünde yardım etmeye çalışıyoruz. Bu yılda, Kızılay’la birlikte, çocuklarımızın, gençlerimizin mont ihtiyacını karşılamanın huzur ve rahatlığını yaşamaktayız. Sayın Malatya Kızılay Şube Başkanımız Ramazan Soylu ve ekibine yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.
SARIOĞLU, KIZILAY’IMIZ MAZLUMLARIN GÖZ BEBEĞİ OLMUŞTUR.
YEŞİLDER Akademi Başkanı Av. Çağrı Sarıoğlu’da ziyarette yaptığı konuşmada “ Örfümüze, geleneklerimize ve inancımıza uygun, vakıf anlayışla dünyanın dört bir yanında ki mazlumların imdadına koşan Kızılay’ımız, sadece Türk Milletinin değil, dünya mazlumlarının da göz bebeği olmayı başarmış bir kurumdur. Kızılay bir dünya markası olmuştur. Böylesine güzide bir kuruluşlarımızla birlikte sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmenin mutluluğunu ve kıvancını yaşıyoruz. Şahsım ve tüm ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz adına, Sayın Başkanımız Ramazan Soylu ve ekibine en kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi.
BAŞKAN SOYLU “ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞMAK İÇİN HİÇBİR ZORLUKTAN KAÇINMIYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Ramazan Soylu ise burada yaptığı konuşmada “ Kızılay Malatya Şubesi olarak, yoğun bir çalışma temposuna girerek, bir gönüllük seferberliği başlattık. İlçe örgütlenmelerini büyük oranda gerçekleştirdik. Gönüllük ilkesiyle, Kızılay vizyon ve misyonu gereği yapılanmamızı gerçekleştirdik. Saha çalışmalarında, gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmak için hiçbir zorluktan kaçınmadıklarını” söyledi.
Başkan Soylu “ YEŞİLDER’in sosyal sorumluluk projelerini Malatyalılık ruhuyla, şevkle ve heyecanla yaptığını uzun zamandır takip ediyorum. Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların tamamlanmasının ardından ise YEŞİLDER Başkanları tarafından Başkan Soylu’ya, teşekkür plaketi sunuldu.

Bülten

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN